Klasë e Shkollës së Gocave, viti 1936

1936

Të dhëna

Data
1936
Kontribuesi
Nika Xhafa Muça
Lënda
Shkolla e Gocave

Renditja: 4772 (2 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.