Kolektivi i spitalit civil Elbasan, foto e shkrepur rreth viteve 1960-1965

1960

Të dhëna

Data
1960
Kontribuesi
Zj. Majlinda Papajani
Lënda
Mjekësia, Spitali i Elbasanit

Renditja: 3363 (4 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.