Pushues në Llixhat e Elbasanit, 1936

1936

Të dhëna

Data
1936
Kontribuesi
Familja Kosturi
Origjina
Arkivi familjar i familjes Kosturi

Renditja: 507 (17 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.

Burimet e lidhura

Filtro sipas cilësisë

Lidhja
Titulli Etiketë alternative Klasa
Foto nga Hotel Parku në Llixhat e Elbasanit me pronar Grigor Nosin. Vitet 1930 Lidhje me materiale të tjera Imazh