Shatërvani para bankës, Elbasan, diku rreth viteve 1960

1960

Të dhëna

Data
1960
Kontribuesi
Z. Olsi Gega
Origjina
Arkiv personal i Z. Olsi Gega
Lënda
Vende

Position: 1911 (4 views)

“Shatërvani para bankës, Elbasan, diku rreth viteve 1960”, 1960, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 30 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/24011

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.