Këmbë ure në derdhjen e Përroit të Gostimës në Shkumbin, viti 2008

2008

by ADE

Të dhëna

Data
2008
Autori/Krijuesi
ADE
Kontribuesi
SPIRO PANARITI
Lënda
Elbasan, Fotografi, 2008
Botues
ADE

Renditja: 2011 (4 shikime)

ADE, “Këmbë ure në derdhjen e Përroit të Gostimës në Shkumbin, viti 2008”, ADE, 2008, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, http://adsh.al/s/adsh/item/24071

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.