Stafi mësimdhënës i Gjimnazit "Asim Zeneli" në ditën e kremtimit të 40 vjetorit të shkollës, 55 vjet më parë.

1963

Të dhëna

Data
1963
Kontribuesi
Muzeu Kokalari
Formati
.jpg
Zona
Gjirokastër

Grupet e materialeve

Renditja: 3365 (4 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.