Stafi pedagogjik i gjimnazit "Asim Zeneli" në vitet '60.

1960

Të dhëna

Data
1960
Kontribuesi
Muzeu Kokalari
Formati
.jpg
Zona
Gjirokastër

Grupet e materialeve

Renditja: 1689 (8 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.