Nxënës në klasën e dytë fillore, shkolla "Perparim", lagjja Dunavat, Gjirokaster, viti 1928

1928

Të dhëna

Data
1928
Kontribuesi
Muzeu Kokalari
Pronësia Intelektuale
Arkivi i Reis Poshi
Formati
.jpg
Zona
Gjirokastër

Grupet e materialeve

Renditja: 906 (14 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.

Burimet e lidhura

Filtro sipas cilësisë

Lidhja
Titulli Etiketë alternative Klasa
Klasa e dytë "B" e gjimnazit të Gjirokastrës, viti shkollor 1934-1935. Lidhje me materiale të tjera Imazh