Fshati Kudhës dhe Tepelenë

1848-11-1

by Edward Lear

Të dhëna

Data
1848-11-1
Autori/Krijuesi
Kontribuesi
Z. Ilir Balili

Renditja: 5698 (2 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.