Fshati Tragjas Fushë pikturë nga Edward Lear

1848-10-21

by Edward Lear

Të dhëna

Data
21 tetor 1848
Autori/Krijuesi
Kontribuesi
Z. Ilir Balili

Renditja: 1470 (7 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.