Qyteti Himarës, Cimarra, Bregu Shqiptar

1848-10-25

by Edward Lear

Të dhëna

Data
25 tetor 1848
Autori/Krijuesi
Kontribuesi
Z. Ilir Balili
Origjina
National Maritime Museum, London

Renditja: 1715 (6 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.