Qyteti i Himarës pikturë nga Edward Lear

1848-10-25

by Edward Lear

Të dhëna

Data
25 tetor 1848
Autori/Krijuesi
Kontribuesi
Z. Ilir Balili

Renditja: 3308 (3 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.