Në prag të festave të vitit të ri, Durrës 1972

1972-12

Në atë kohë Besnik Doka ishte koreograf pranë pallatit “Rinia”. Në foto edhe Napolon Llalla, ish-drejtues i asaj kohe regjisori Panajot Kolo, drejtori Dashamir Gjata, dy Rremat etj.

Të dhëna

Përshkrimi
Në atë kohë Besnik Doka ishte koreograf pranë pallatit “Rinia”. Në foto edhe Napolon Llalla, ish-drejtues i asaj kohe regjisori Panajot Kolo, drejtori Dashamir Gjata, dy Rremat etj.
Data
dhjetor 1972
Kontribuesi
Z. Thanas Mustaqi
Pronësia Intelektuale
Arkii i Z. Tim Doka
Formati
.jpg
Zona
Durrës

Grupet e materialeve

Renditja: 1470 (7 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.