Ushtarë italianë, Durrës 1941

1941

Të dhëna

Data
1941
Kontribuesi
Z. Kozma Borova
Pronësia Intelektuale
Luca Zoppe
Formati
.jpg
Zona
Durrës

Grupet e materialeve

Renditja: 1085 (9 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.