Bandë muzikore drejtuar prej Palok Kurtit, Shkodër 1920.

1920

Të dhëna

Data
1920
Kontribuesi
Z. Pjetër Logoreci
Formati
.jpg
Zona
Shkodër

Grupet e materialeve

Renditja: 2675 (6 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.