Zbarkimi i pushtuesve italiane, Durrës 1939

1939-04

Të dhëna

Data
prill 1939
Kontribuesi
Z. Pjetër Logoreci
Formati
.jpg
Zona
Porti i Durrësit

Grupet e materialeve

Position: 2340 (3 views)

“Zbarkimi i pushtuesve italiane, Durrës 1939”, 1939-04, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/24973

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.