Legata amerikane në Tiranë, viti 1938

1938

Të dhëna

Data
1938
Kontribuesi
Z. Pjetër Logoreci
Pronësia Intelektuale
Arkivi personal i Pjetër Logorecit
Formati
.jpg
Zona
Tiranë, Albania

Grupet e materialeve

Renditja: 1933 (7 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.