Kryeministri shqiptar Shefqet Verlaci, Ministri i Jashtëm italian Galeazzo Ciano dhe Kryetari i partisë fashiste italiane Benito Mussolini, viti 1939

1939

Të dhëna

Data
1939
Kontribuesi
Z. Pjetër Logoreci
Formati
.jpg
Zona
Romë

Renditja: 795 (19 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.