Pamje nga salla ku zhvilloi punimet Asambleja Kushtetuese, në janar 1946

1946

Të dhëna

Data
1946
Kontribuesi
Gazmend Bakiu
Pronësia Intelektuale
Arkivi personal i Gazmend Bakiu
Formati
.jpg
Zona
Tirane

Grupet e materialeve

Renditja: 4331 (3 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.