Votimet me gogla, më 2 dhjetor 1945

1946-12-02

Të dhëna

Data
2 dhjetor 1946
Kontribuesi
Z. Gazmend Bakiu
Pronësia Intelektuale
Arkivi personal i Gazmend Bakiu
Formati
.jpg
Zona
Tiranë

Grupet e materialeve

Renditja: 5698 (2 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.