Deputetët e Parlamentit të dalë nga zgjedhjet e vitit 1921, në një kartolinë të edituar, në ndihmë të Kryqit të Kuq Shqiptar

1921

Të dhëna

Data
1921
Kontribuesi
Z. Gazmend Bakiu
Pronësia Intelektuale
Arkivi personal i Gazmend Bakiu
Formati
.jpg
Zona
Tiranë

Grupet e materialeve

Renditja: 2275 (6 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.