Anëtarët e Asamblesë Kushtetuese që votuan më 31 janar 1925, Tiranën kryeqytet dhe Ahmet Zogun president

1925-01-31

Të dhëna

Data
31 janar 1925
Kontribuesi
Z. Gazmend Bakiu
Pronësia Intelektuale
Arkivi personal i Gazmend Bakiu
Formati
.jpg
Zona
Tiranë, Albania

Grupet e materialeve

Renditja: 384 (27 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.