Dy ushtarë italianë pozojnë në sheshin "Liria" Durrës

1940

Të dhëna

Data
1940
Kontribuesi
Z. Kozma Borova
Pronësia Intelektuale
Alberto Rabino
Formati
.jpg
Zona
Sheshi "Liria", Durrës.

Grupet e materialeve

Renditja: 770 (12 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.