Bar "Piemonte" në Durrës

1940

Të dhëna

Data
1940
Kontribuesi
Z. Kozma Borova
Pronësia Intelektuale
Alberto Rabino
Formati
.jpg
Zona
Durrës

Position: 3095 (2 views)

“Bar "Piemonte" në Durrës”, 1940, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 29 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/25034

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.