Dy djem në rrugët e Durrësit

1938

Të dhëna

Data
1938
Kontribuesi
Z. Kozma Borova
Pronësia Intelektuale
Arkivi Francez
Formati
.jpg
Zona
Durrës

Grupet e materialeve

Renditja: 654 (14 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.