Ballkaniada e Volejbollit - Tiranë 1947 Shqipëri - Hungari ( dominojnë durrsakët )

1947

Lart me fanella te erreta : Ramazan Njala, Dhimitraq Goga, Omir Vokopola, Sulo Vokopola. Poshte : Poshabeg Resuli, Mustafa Çelkupa.

Të dhëna

Përshkrimi
Lart me fanella te erreta : Ramazan Njala, Dhimitraq Goga, Omir Vokopola, Sulo Vokopola.
Poshte : Poshabeg Resuli, Mustafa Çelkupa.
Data
1947
Kontribuesi
Arkivi i familjes Njala
Pronësia Intelektuale
Arkivi i familjes Njala
Formati
.jpg
Zona
Tiranë, Albania

Grupet e materialeve

Renditja: 655 (14 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.