Hotel "Adriatik", Durrës 1980

1980

by Pino Montagna

Të dhëna

Data
1980
Autori/Krijuesi
Pino Montagna
Kontribuesi
Pino Montagna
Formati
.jpg
Zona
Plazh, Durrës

Grupet e materialeve

Position: 839 (11 views)

Pino Montagna, “Hotel "Adriatik", Durrës 1980”, 1980, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 30 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/25351

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.