Kujtim i Kursit te Pare shqip ne Shkollen Teknike, Vjeti Shkolluer 1925-26

1926

Të dhëna

Data
1926
Kontribuesi
Prof. Romeo Gurakuqi
Pronësia Intelektuale
Arkivi personal i Prof. Romeo Gurakuqi
Formati
.jpg
Zona
Tiranë, Albania

Grupet e materialeve

Renditja: 386 (20 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.