Kujtim i ditës së 28 Nandorit 1924

1944-11-28

Nxanesat e Shkolles Teknike ne Tirane dhe profesori i tyre Karl Gurakuqi

Të dhëna

Përshkrimi
Nxanesat e Shkolles Teknike ne Tirane dhe profesori i tyre Karl Gurakuqi
Data
28 nëntor 1944
Kontribuesi
Prof. Romeo Gurakuqi
Pronësia Intelektuale
Arkivi personal i Prof. Romeo Gurakuqi
Formati
.jpg
Zona
Tiranë, Albania

Grupet e materialeve

Not viewed

“Kujtim i ditës së 28 Nandorit 1924”, 1944-11-28, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/25365

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.