Shkolla "Sanije Zogu" Tirane, Vjeti Shkolluer 1931-32, Klasa III dhe e IV

1932

Të dhëna

Data
1932
Kontribuesi
Prof. Romeo Gurakuqi
Pronësia Intelektuale
Arkivi personal i Prof. Romeo Gurakuqi
Formati
.jpg
Zona
Tiranë, Albania

Grupet e materialeve

Renditja: 770 (12 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.