Instituti Tregtar i Vlores, viti 1928, drejtor Profesor Kole Kamsi

1928

Të dhëna

Data
1928
Kontribuesi
Prof. Romeo Gurakuqi
Pronësia Intelektuale
Arkivi personal i Prof. Romeo Gurakuqi
Formati
.jpg
Zona
Vlorë, Albania

Grupet e materialeve

Position: 200 (59 views)

“Instituti Tregtar i Vlores, viti 1928, drejtor Profesor Kole Kamsi”, 1928, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 29 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/25369

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.