Emërimi si mësuese në Përmet e Vangjeli Iljadhit, nga ministri Mirash Ivanaj

1933-07-05

Të dhëna

Zona
Përmet, Albania
Kontribuesi
Z. Engjëll Çeka
Data
5 korrik 1933

Grupet e materialeve

Renditja: 88 (64 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.