Durrës 1990

1990

Të dhëna

Data
1990
Kontribuesi
Z. Kastriot Dervishi
Formati
.jpg
Zona
Sheshi "Liria", Durrës.

Grupet e materialeve

Renditja: 1261 (8 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.