Fillimi i bulevardit “Zog I” në vitet ‘30

1930

Të dhëna

Data
1930
Kontribuesi
Z. Kastriot Dervishi
Formati
.jpg
Zona
Tiranë, Albania

Grupet e materialeve

Position: 467 (21 views)

“Fillimi i bulevardit “Zog I” në vitet ‘30”, 1930, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 30 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/25418

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.