N/prefekti i Kolonjes Z.Filip Çeka me personalitete të tjera të zonës në inagurimin e shkollës në Selenicë te Kolonjës. Viti 1936

1936

Të dhëna

Data
1936
Kontribuesi
Z. Engjëll Çeka
Formati
.jpg
Zona
Kolonjë, Albania

Grupet e materialeve

Position: 1327 (6 views)

“N/prefekti i Kolonjes Z.Filip Çeka me personalitete të tjera të zonës në inagurimin e shkollës në Selenicë te Kolonjës. Viti 1936”, 1936, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/25428

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.