Kartolinë e Ali Kelmendit për tregtarin elbasanas Ali Çel Rama (Çelirama ?), Tetor 1936

1936

Të dhëna

Data
1936
Kontribuesi
NIKO KOTHERJA
Origjina
Arkivi i Z. Niko Kotherja

Not viewed

“Kartolinë e Ali Kelmendit për tregtarin elbasanas Ali Çel Rama (Çelirama ?), Tetor 1936”, 1936, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/25474

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.