Shkolla e Gocave, klasa e parë, Elbasan më 30 qershor 1933

1933

Të dhëna

Data
1933
Kontribuesi
NIKO KOTHERJA
Origjina
Arkivi i Z. Niko Kotherja
Lënda
Arsimi, Shkolla e Gocave

Renditja: 295 (33 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.