Tiranë 1923

1923

Të dhëna

Data
1923
Kontribuesi
Tirona
Pronësia Intelektuale
Komuniteti Tironas "Venaliu"
Formati
.jpg
Zona
Tiranë, Albania

Grupet e materialeve

Renditja: 808 (19 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.