Dyqani familjes Kaceli, Tironë 1929

1929

Të dhëna

Data
1929
Kontribuesi
Tirona
Formati
.jpg
Zona
Tiranë, Albania

Grupet e materialeve

Renditja: 389 (20 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.