Ceremonia e martesës së vajzës së Terenc Toçit në Tiranë. Foto rreth vitit 1941

1941

Të dhëna

Data
1941
Kontribuesi
Z. Kastriot Dervishi
Formati
.jpg
Zona
Tiranë, Albania

Grupet e materialeve

Position: 3121 (2 views)

“Ceremonia e martesës së vajzës së Terenc Toçit në Tiranë. Foto rreth vitit 1941”, 1941, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 30 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/25523

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.