Argjendari Theodhoro Pelikudha në argjendarine e tij ne Permet 1939.

1939

Të dhëna

Data
1939
Kontribuesi
Nga arkivi i Z. Theo Pelicuda
Zona
Përmet, Albania

Grupet e materialeve

Renditja: 672 (22 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.