Anija Modeli i Piroskafit Italin Principe Umberto mbytur në kepin e Gjuhezes Vlorë

Të dhëna

Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 3844 (1 shikime)

“Anija Modeli i Piroskafit Italin Principe Umberto mbytur në kepin e Gjuhezes Vlorë”, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 12 gusht 2022, http://adsh.al/s/adsh/item/3613

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.