Anija Spital Kalifornia në Vlorë, viti 1940

1940

Të dhëna

Data
1940
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 961 (9 views)

“Anija Spital Kalifornia në Vlorë, viti 1940”, 1940, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 29 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/3619

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.