Anija Spital "Po" e mbytur në gjirin e Vlorës në 14.3.1941

1941-03-14

Të dhëna

Data
14 mars 1941
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 342 (11 views)

“Anija Spital "Po" e mbytur në gjirin e Vlorës në 14.3.1941”, 1941-03-14, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/3621

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.