Automobil Chevrolet 490 në Rrugën Vlorë-Beshisht, viti 1940

1940

Të dhëna

Data
1940
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 1181 (4 shikime)

“Automobil Chevrolet 490 në Rrugën Vlorë-Beshisht, viti 1940”, 1940, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 12 gusht 2022, http://adsh.al/s/adsh/item/3630

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.