Avion që bën udhëtimet me destinacion Vlorën, vitet 30 model Junkers F.13

Të dhëna

Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 595 (7 shikime)

“Avion që bën udhëtimet me destinacion Vlorën, vitet 30 model Junkers F.13”, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 12 gusht 2022, http://adsh.al/s/adsh/item/3642

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.