Dekovili i portit të Vlorës 1917

1917

Të dhëna

Data
1917
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 1363 (6 views)

“Dekovili i portit të Vlorës 1917”, 1917, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 30 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/3767

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.