Dekovili në fshatin Babicë transporti i trupave Italiane, viti 1917

1917

Të dhëna

Data
1917
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 5708 (2 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.