Depot e Vajgurit A.I.P.A. Radhimë Vlorë, viti 1939

1939

Të dhëna

Data
1939
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 2293 (7 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.