Festime në Vlorë 3 shtator 1920 për çlirimin nga Italianët

1920

Të dhëna

Data
1920
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 1429 (11 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.